Nowy cykl szkoleniowy kursów e-learningowych FBC już działa

Wraz z początkiem czerwca uruchomiono kolejny cykl szkoleniowy dwóch kursów e-learningowych: „Cyfrowe repozytoria dla małych instytucji kultury” oraz „Współpraca z Europeaną” udostępnionych w ramach Federacji Bibliotek Cyfrowych. Kursy uaktualniono i wzbogacono, najpoważniejsze zmiany wprowadzono w temacie o budowaniu kolekcji cyfrowych, dodany został również artykuł o systemie Digitlab. Na końcu każdego z tematów znajdą Państwo teraz ankietę za pomocą której możliwe będzie wyrażenie opinii na temat zawartości danego elementu kursu. Kursy zostały przeniesione na najnowszą wersję platformy Moodle, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować również mobilny dostęp do zawartości kursów.

Obecny cykl szkoleniowy potrwa 3 miesiące, a każdy uczestnik który zaliczy pozytywnie wszystkie quizy (więcej informacji na ten temat w samych kursach) oraz wypełnieni ankiety może uzyskać certyfikat zaświadczający o ukończeniu kursu.

2 przemyślenia nt. „Nowy cykl szkoleniowy kursów e-learningowych FBC już działa

  1. Sprawdziłam oba linki do kursów i obecnie nie ma żadnego problemu z rejestracją, być może był to chwilowy problem. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*